«Зоря» не змогла переграти «Манчестер Юнайтед»

Вчора луганська "Зоря" дуже гідно програла на "Олд Траффорд" англійському "Манчестер Юнайтед" (0:1), у складі якого на поле вийшли Ібрагімович і найдорожчий гравець світу Погба.

Наставник "МЮ" Моуріньо після гри потиснув руку тренеру "Зорі", здавалося, не просто для галочки, а з повагою.

У першому таймі "МЮ" повністю контролював м'яч, однак грамотні дії луганських захисників залишали без роботи голкіпера Олексія Шевченка. Лише одного разу, на 20-й хвилині оборона "Зорі" пропустила Решфорда в штрафний, який потужним ударом ледь не зламав поперечину.

Після перерви "Зоря" осміліла і намагалася створити кілька гострих контратак. Суперник дозволяв, однак чи то скутість, чи то брак майстерності позначалися, але не вистачало луганчанам останнього гострого пасу. Хоча пару раз було жарко в штрафній "МЮ". Одного разу Любеновіч після навісу Караваєва не зміг пробити з центру штрафного майданчика. Потім Пауліна закручував у дальній кут, але Ромеро виручив. Той же Пауліна промахнувся по м'ячу з району 11 метрів.

А ось "МЮ" вичавив максимум зі своїх напівмоментів. На 69-й хвилині, тільки що вийшовший на заміну, Руні криво пробив коліном, але м'яч злетів у повітря, де височенний Златан Ібрагімович головою на дальній штанзі, проткнув м'яч у сітку.

"Зоря" йшла вперед, пробувала врятувати матч, мала пару стандартів, але не забила.