Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

В'ячеслав Грозний прокоментував матч «Говерли» з «Ворсклою»

Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний прокоментував матч третього туру чемпіонату України з «Ворсклою», який завершився внічию 0:0.

«Говерла» не може виграти у «Ворскли» вже 10 років. Незручний суперник, майстерна команда, кваліфікована. Вони були швидше, організованіше. «Ворскла» посилилася, ми зібрали команду.

Хотіли зіграти щільно в середині поля, не хотіли, щоб від Дедечко йшли передачі. У першому таймі нам треба було реалізовувати свої моменти після стандартів. У другому таймі «Ворскла» була більш агресивна. Нам треба вичавлювати максимум з того, що маємо.

«Ворскла» сильно зіграла з «Шахтарем» і «Динамо», дивився обидві ці ігри і згоден з Луческу, що полтавчани будуть і можуть боротися за четверте місце. Тому я сказав команді, щоб обіграти «Ворсклу», треба стрибнути вище голови. Добре, що 0:0, не пропустили, а то по чотири голи пропускали. Закономірний результат сьогодні. Обидві команди хотіли виграти. Але кожне очко в скарбничку теж дорогого коштує», - цитує Грозного «Футбол 2».