Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ворскла змогла втікти від розгромної поразки в матчі проти Десни

Ворскла змогла гідно вийти з поєдинку проти Десни. Полтавці відіграли 3 пропущені м'ячі і звели матч до нічиєї.

Новину передає ВІСТІпро.

Перший тайм зустрічі полтавської Ворскли з Десною в рамках 25-го туру Української Прем'єр-ліги став справжнім розчаруванням для підопічних Василя Сачка. Футболісти суперника тричі вразили сітку воріт Олександра Ткаченка. Рахунок був відкритий вже на другій хвилині. Другий гол залетів у ворота полтавчан на 14-ій хвилині. І під саму завісу першого тайму знову забив Михайло Сергійчук.

Здавалося, в такій ситуації результат матчу вирішений. Але футболісти Ворскли зібралися з силами і вирішили грати до останнього. Зусилля полтавців не пройшли безслідно. На 52-ій хвилині Артем Габелок зумів відіграти перший м'яч. На 62-ій хвилині скоротив відставання В'ячеслав Шарпар. А на 71-ій хвилині Ворскла зуміла звести рахунок до нічиєї.

Фінальний рахунок зустрічі 3-3. Таким чином Десна має в своєму активі 35 очок, а Ворскла - 30.