Шевченко допоміг «Зорі» пройти «Мольде» у Лізі Європи

Після нічиєї 1:1 у Києві у луганської «Зорі» було небагато шансів пройти норвезький «Мольде» в кваліфікації Ліги Європи, але вже на другій хвилині Микита Каменюка шокував місцевих фанів - 1:0. «Зоря» довго сиділа на воротах у норвежців, але пропустила під завісу першого тайму.

Найцікавіше почалося в самому кінці матчу. Відверто прісна гра перетворилася на трилер. На 87-й хвилині Білий збив Монстрема - жовта картка і пенальті. Але воротар «Зорі» Микита Шевченко відбив! А через дві хвилини син головного тренера Вернидуб забив «Мольде». Ця 89-а хвилина стала фатальною в обох поєдинках. У Києві норвежці на цій же хвилині зрівняли рахунок. Але на цьому не закінчилося. Вже в доданий час сам Шевченко порушив правила на Ельюнуссі. Знову пенальті і знову Микита відбив! Після чого послідував свисток і сльози норвежців. А «Зоря» сьогодні дізнається про суперника в плей-офф ЛЄ.

«Мольде» - Зоря — 1:2.

Голи: Гульбрандсен, 43 - Каменюка, 2, Вернидуб, 89.

Нереалізовані пенальті: Форрена, 87 (воротар), Ельюнуссі, 90+3 (воротар).

Перший матч — 1:1.

Джерело: Сегодня.ua.