"Шахтар" розгромив "Олімпік" з рахунком 0:5

У п'ятницю, 15 серпня, у Києві завершився стартовий матч 4-го тура української футбольної Прем'єр-ліги, в якому донецький "Олімпік" приймав земляків - "Шахтар" - і програв з рахунком 0:5.

Вже на 17-й хвилині матчу рахунок відкрив гравець "Олімпіка" Лебідь, який відправив м'яч у власні ворота.

Пізніше, на 23-й хвилині Тайсон подвоїв перевагу гірників. Після перерви на 47-й хвилині Гладкий довів перевагу до великого. Але і на цьому гірники не заспокоїлися.
На 79-й хвилині Нем забив четвертий гол, а остаточний рахунок встановив на 91-й хвилині Степаненко - 0:5.

Таким чином, "гірники" набрали 12 очок і продовжують утримувати лідерство у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.