Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Перша ракетка України не змогла подолати друге коло змагань в Римі

Перша ракетка України, тенісистка Еліна Світоліна зазнала поразки в рамках другого кола змагань серії WTA Premier в Римі.

Наша чемпіонка поступилася представниці Білорусі Вікторії Азаренка та ризикує втратити шосту сходинку рейтингу кращих тенісисток планети.

Матч, який тривав 2 години та 18 хвилин, завершився з рахунком 6:4, 1:6, 5:7. Зазначимо, що після першої партії організатори декілька разів відкладали гру через дощ. За весь поєдинок Світоліна припустилася восьми подвійних помилок та реалізувала сім брейк-пойнтів. Таким чином, українка перервала десятиматчеву серію з перемог на турнірі в Римі. Додамо, що саме Світоліна останні два роки вигравала ці змагання. Більш того, вона не зуміла захистити 899 очок та через це втратить три рядки в рейтингу WTA.