Ліонель Мессі став тріумфатором матчу проти лондонського Челсі

Каталонська "Барселона" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів здобула важливу перемогу над лондонським "Челсі".

Гра проходила на стадіоні "Камп Ноу", новину передає вістіпро.

Головним тріумфатором матчу став легендарний футболіст "Барселони" Ліонель Мессі.

Перший гол аргентинець забив на третій хвилині матчу, а саме - 128-й секунді. Цей м`яч не тільки вселив упевненість в каталонців, а ще й став особистим рекордом зі швидких голів у професійній кар`єрі футболіста.

У другому голі "Барселони" Ліонель Мессі теж відіграв ключову роль. Аргентинець віддав точний пас на Усмана Дембеле, який перетворив його на гол у дальній верхній кут воріт "Челсі".

Після тотального домінування на полі в першому таймі каталонці з такою ж упевненістю розпочали другу половину зустрічі. Ліонель Мессі не думав залишатися вдоволеним одним м`ячем на своєму рахунку і забив ще один красивий гол у ворота суперника. До речі, цей результативний прорив став для аргентинця 100-м голом в межах Ліги чемпіонів.

Загальний рахунок зустрічі - 3-0 на користь Барселони. За підсумками двох матчів каталонці обіграли "Челсі" з рахунком 4-1 та оформили собі путівку до 1/4 фіналу ЛЧ.

Нагадаємо, у чвертьфіналі вже визначилися усі суперники: "Ювентус", "Баварія", "Реал" та "Барса".