Фінал Кубка Іспанії буде гарячим

«Реал Мадрид», який обіграв у матчі-відповіді «Атлетіко», став першим учасником фіналу Кубка Іспанії. Ще одне вакантне місце розіграли між собою «Реал Сосьєдад» і «Барселона».
Матч-відповідь для каталонців виявився менш успішним, ніж перша зустріч . На 27 хвилині Ліонель Мессі повів «Барселону» вперед. Після пропущеного м'яча «Реал Сосьєдад» зібрався з силами і не давав гравцям у синьо-гранатовій формі завершувати свої комбінації, а в другому таймі навіть змогли зрівняти рахунок. Гол на 87 хвилині забив Грізманн.
Але нічийний рахунок не став перешкодою для «Барселони» щоб вийти у фінал. Впевнена перемога в першому матчі 2-0 допомогла каталонцям продовжити боротьбу за головний трофей країни.
Дивлячись на суперників, фінал обіцяє бути дуже цікавим, адже не кожен день зустрічаються такі гранди як «Реал» і «Барсеона».
Нагадаємо, що фінал пройде в травні 2014 року.