Даніель Ріккардо здобув другу перемогу в сезоні в класі Формула-1

27 липня, в Угорщині на трасі Хунгарорінг на одинадцятому етапі чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1 - Гран-прі Угорщини відбулася гонка.

Другу перемогу в сезоні здобув Даніель Ріккардо (Red Bull Racing), проїхавши дистанцію в 306,630 км (70 кіл) за 1 годину 53 хвилини 5.58 секунди. Другим фінішував Фернандо Алонсо (Scuderia Ferrari), програвши переможцю 5,2 секунди, а трійку призерів замкнув старт з піт-лейн Льюїс Хемілтон (Mercedes) - +5.8.
Стартувавший в поула лідер поточного сезону Ніко Росберг (Mercedes) завершив гонку четвертим (+6,3), він же став автором кращого кола - 1:25.724 (64 коло).

Зазначимо, що гонщикам довелося стартувати на мокрій після дощу трасі, а по ходу гонки на трасу двічі виїжджав автомобіль безпеки, після аварій Маркуса Ерікссона (Caterham) і Серхіо Переса (Force India).

Не змогли фінішувати обидва гонщика Caterham - Камуї Кобаяші і Маркус Ерікссон, і обидва пілоти Force India - Серхіо Перес і Ніко Хюлькенберг, а також Естебан Гутьєррес (Sauber) і Ромен Грожан (Lotus).

В особистому заліку продовжує лідирувати Ніко Росберг (202 балів), його напарник Люіс Хемілтон скоротив відрив з 14 до 11 очок. На третій позиції, як і раніше, Даніель Ріккардо (Red Bull Racing) - 131 очко.

У Кубку конструкторів зміцнила лідерство команда Mercedes AMG (393), на другому місці Red Bull Racing (219), на третє піднялася Scuderia Ferrari (142), обойддя Вільямс Martini Racing (135).

У чемпіонаті настає літня перерва, наступний етап пройде в Бельгії з 22 по 24 серпня.

Формула-1. 11-й етап. Гран-прі Угорщини. Траса Хунгарорінг. 27 липня.