Чорноморець не пройшов РНК Спліт

Діставшись в минулому сезоні до 1/16 фіналу, на цей раз «Чорноморець» серйозно скинув планку, покинувши Лігу Європи вже після третього раунду кваліфікації - одесити за 180 хвилин так і не змогли розпечатати ворота «Спліта».

«Чорноморцю» потрібно було відігравати після гостьових 0:2 - Роман Григорчук з перших хвилин кинув у бій трьох нападників. Господарі побігли забивати швидкий м'яч - моментів біля воріт Вуковича до перерви вистачало, однак воротар і підконтрольний йому каркас воріт завадили «Морякам» відкрити рахунок.

У другому таймі футболісти «Спліта» грамотно діяли на руйнування, пропав стартовий запал і в «Чорноморця» - господарі вже не так проявляли активність у чужих воріт. У підсумку - 0:0, «Чорноморець» зосередиться на внутрішніх змаганнях.

Чорноморець - РНК Спліт 0:0 (перший матч 0:2)