Збірна України оформила дострокову путівку на Євро 2020

Збірна України з футболу вдало провела важливий матч у кваліфікації на Євро 2020 і достроково оформила собі путівку на турнір.

Новину передає ВІСТІпро.

Суперником наших хлопців став діючий чемпіон Європи та переможець Ліги націй - збірна Португалії.

Від самого початку гри відчувалося напруження на полі. Гості намагалися забити швидкий гол, однак на 6-ій хвилині зустрічі Роман Яремчук зруйнував їх плани.

Пропущений м`яч спантеличив збірну Португалії. Чинні чемпіони безуспішно намагалися відігратися до 27-ої хвилини, коли Андрій Ярмоленко не подвоїв перевагу збірної України.

До кінця матчу гра проходила під щільною обороною жовто-синіх.

Другий тайм розпочався підсиленням атаки португальців. Проте нові гравці раз за разом не могли пробити міцну оборону Андрія П`ятова. Тільки на 72-ій хвилині зустрічі суддя допоміг гостям розмочити рахунок, видаливши Тараса Степаненка та призначивши пенальті в наші ворота. Гол Кріштіану Роналду зі стандартного положення виявися останнім в цьому матчі. Українська збірна змогла в меншості витримати потужний натиск суперника та зберегти цифри на табло 2-1.

За кількістю набраних очок у группі "В" наша команда достроково виходить до Євро 2020 з першого місця.

Жеребкування на турнір проходитимее 30 листопада в Бухаресті.