Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

«Ювентус» героїчно вирвав нічию у «Баварії»

В самому дебюті матчу 1/8 Ліги чемпіонів команди обмінялися гострими атаками. Удари завдали Манджукіч і Відаль, для яких зустріч була особливо принциповою: хорват до минулого літа грав за "Баварію", а чилієць - за "Юве".

Але далі ніякої рівною грою навіть не пахло. Досить швидко мюнхенці освоїлися, заволоділи м'ячем, створювали більше моментів. При цьому максимально високо і успішно пресингували, залишаючи господарям надію лише на контрвипади. Однак крім ще одного удару Манджукіча вище воріт після шикарної подачі Дибали "Стара синьйора" до перерви не створила нічого путнього.

І це на тлі численних втрат "Баварії" в обороні: Боатенг, Бадштубер, Мартінес травмовані, а орендований у "Спартака" Таскі так невдало дебютував у вихідні в бундеслізі, що навіть не потрапив у заявку. Пару центральних захисників склали у підсумку номінально фланговий Алаба і молодий опорник Киммих.

Останній в результаті неабияк напартачив, але гості до того моменту вели 2:0, і, здавалося, все вже в цьому протистоянні ясно, а матч в Мюнхені перетвориться на формальність. Мюллер забив у першому таймі глумливо легко, залишившись без опіки на 11-метрової позначці. Роббен після перерви ефектно пробив у дальній кут, змістившись у центр штрафного.

І тут "Баварія" послабила хватку. Все перевернула помилка Киммиха, який втратив позицію і дозволив Дибалі вискочити на Нойєра і пробити повз кращого голкіпера світу.

Що тут почалося! У гравців "Ювентуса" немов вселилися парфуми Дель П'єро, Пірло та інших героїв минулого. Манджукіч буквально забодал Левандовскі, Куадрадо "пробачив" Нойєра з забійної позиції. Але той вже явно занервував, і його моторошно безглуздий винос від воріт закінчився підбором Погба, закидом Морати і ударом Стураро під поперечину. Примітно, що останні двоє тільки-тільки з'явилися на полі. А недогледів за Стураро... Киммих.

Більшого "Баварія" господарям не дозволила, повернувши собі м'яч і погасивши затятий атакуючий порив туринців. Але в будь-якому випадку Гвардьолі тепер доведеться поламати голову: легко такий "Юве" не здасться навіть у Мюнхені.

Джерело: sport-express.ua