Україна програла товариський матч проти Мальти

У вівторок, 6 червня, в австрійському Граці національна збірна України з футболу провела спаринг проти команди Мальти, який став генеральною репетицією перед найважливішим поєдинком кваліфікації чемпіонату світу-2018 проти Фінляндії.

Підопічні Андрія Шевченка несподівано програли з рахунком 0:1, пише УНІАН.

Вже на 14-й хвилині українці пропустили гол: після розіграшу кутового відзначився Мускат, скориставшись непрацюванням центральних захисників "синьо-жовтих".

У перші 45 хвилин підопічні Андрія Шевченка так і не створили серйозних неприємностей для оборони Мальти, тоді як суперник, навпаки, міг забивати ще, а в одному з епізодів наприкінці тайму падіння нападника збірної Мальти в штрафному майданчику українців могло потягнути і на пенальті. Команди пішли на перерву за рахунку 0:1.

У перерві наставник збірної України зробив відразу 10 замін.

Команда України мала беззаперечну ігрову і територіальну перевагу, але втілити її в голи так і не змогла. Мальтійці самовіддано зіграли в обороні і навіть провели кілька гострих контратак.

Найреальніший момент для взяття воріт був у Шепелєва за кілька хвилин до фінального свистка, однак рахунок на табло не змінився.