Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

"Шахтар" та "Динамо" розійшлися результативною нічиєю

У центральному матчі 30-го туру чемпіонату України "Шахтар" вже в статусі чемпіона в Харкові приймав "Динамо". Матч завершився внічию - 1:1. Останнє всеукраїнське дербі сезону команди провели в експериментальних складах. "Динамо" вдалося відкрити рахунок у матчі на 36-й хвилині - Фернандо збив Віктора Циганкова у штрафному "Шахтаря", і капітан "Динамо" сам реалізував пенальті. Наприкінці першої половини кияни залишилися в меншості - Артем Шабанов отримав другу жовту картку.

У перерві Олександр Хацкевич не став робити заміну і випускати центрального захисника. Замість цього в центрі оборони розташувався Сергій Сидорчук. У результаті вже через п'ять хвилин після початку другого тайму кияни отримали гол через центр. Після пасу Ларрі Кайоде Тете вийшов один на один і переграв Дениса Бойка. На 63-й хвилині арбітр зрівняв склади - після удару Циганкова м'яч влучив у руку Давіта Хочолави, і грузинський захисник побачив перед собою другий "гірчичник".

Наприкінці зустрічі вирвати перемогу могли обидві команди - у "Динамо" відмінний шанс упустив Циганков, який пробив вище воріт, а у "Шахтаря" після удару з близької відстані від Тете м'яч влучив у штангу.

"Шахтар" після цього матчу набрав 77 очок, "Динамо" - 66.

Шахтар - Динамо - 1:1 Голи: Тете, 50 - Циганков, 36 (з пенальті).