вологість:

тиск:

вітер:

Ролан Гаррос: Ангеліка Кербер залишає турнір Великого Шолома

Дворазова переможниця турнірів Великого Шолома німкеня Анжеліка Кербер не зуміла подолати бар'єр першого кола на "Ролан Гаррос".

У першому колі німецька тенісистка зазнала поразки від 40-го номера WTA росіянки Катерини Макарової з рахунком 2:6, 2:6.

У другому колі Відкритого чемпіонату Франції К. Макарова зіграє з переможницею українського протистояння між Лесею Цуренко і Катериною Козловою.

Примітно, що "Ролан Гаррос" є найменш успішним з турнірів Великого Шолома в кар'єрі А. Кербер. Лише одного разу вона дійшла до чвертьфіналу.

Варто відзначити, що вперше в історії "Ролан Гаррос" перша сіяна тенісистка програла у стартовому колі змагань. Крім того, в останній раз лідер посіву поступався в першому колі турніру Великого Шолома серед жінок ще в 2001 році, коли Мартіна Хінгіс у двох сетах програла іспанці Вірхінія Руано-Паскуаль на Вімблдоні.

Додамо також, А. Кербер може втратити звання першої ракетки світу, якщо Кароліна Плішкова дійде до фіналу турніру, або ж Сімона Халеп виграє титул.