Німеччина лідирує в медальному заліку Олімпійських ігор 2018

За підсумками другого дня Олімпійських ігор в Пхенчхані лідерство в медальному заліку зайняла збірна Німеччини. На її рахунку 3 золота та одна бронза.

На другому місці розташувалася збірна Нідерландів. В її активі 2 золота, 2 срібла і одна бронза.

Замикає трійку лідерів Норвегія - 4 срібла, 3 бронзи і 1 золото.

По одній золотій медалі Олімпійських ігор виграли команди США, Австрії та Франції.

Для нашої збірної вдача поки не посміхалася. Біатлоніст Дмитро Підручний показав лише 21 результат в гонці, Тетяна Петрова зайняла 20 місце у фрістайлі, а змагання в скіатлоні швидко завершилися для Олексія Красовського. Українського спортсмена на коло обійшли лідери гонки, через що він був змушений знятися з пробігу.