Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Марія Шарапова вилетіла з 1/8 Відкритого чемпіонату Австралії.

Відома російська тенісистка Марія Шарапова в матчі 1/8 фіналу програла у протистоянні зі словацькою тенісисткою Домінікою Цибулковою.

У перебігу гри Марія допустила 45 невимушених помилок. Матч завершився з рахунком 6:3, 6:4, 6:1 на користь Цибулкової.

Перед початком третього сету Шарапова попросила медичний тайм-аут. Тільки після самої гри росіянка зізналася, що відчувала скутість у стегні протягом майже всієї гри.

Через травми плеча і стегна, Марії довелося пропустити не один турнір, тому Відкритий чемпіонат Австралії став другим за рахунком в кар'єрі спортсменки після піврічної перерви.

Вибула з боротьби за золото і перша ракетка Відкритого чемпіонату Австралії, яка програла спортсменці з Білорусії Вікторії Азаренко.

За підсумками останніх матчів Азаренко єдина з першої трійки, хто залишається в грі на даний момент.