"Манчестер Юнайтед" став володарем кубка Ліги Європи УЄФА

У середу, 24 травня, англійський футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" обіграв голландський ФК "Аякс" і став володарем кубка Ліги Європи УЄФА.

Зазначимо, що матч відбувся на "Френдс Арені" в Стокгольмі і закінчився з рахунком 2:0.

Перший гол забив Поль Погба на 18-й хвилині, другий - на 48-й хвилині Генріх Мхітарян.
За результатами матчу "Манчестер Юнайтед" отримав право в наступному сезоні зіграти в Лізі чемпіонів.

Варто відзначити, що "Манчестер Юнайтед" став п'ятим клубом, який завоював кубок Ліги Європи. З 2010 року кубком володіли тільки "Севілья" (тричі), "Атлетіко" (двічі), "Порту" і "Челсі".

Крім того, тренер ФК "Манчестер Юнайтед" 54-річний Жозе Моурінью став найстаршим тренером, чия команда виграла у фіналі Ліги Європи.