Мадридський Реал виборов путівку до півфіналу ЛЧ

лідер реалу кріштіану роналду

Вчора, 11 квітня 2018 року, відбувся напружений футбольний матч між мадридським Реалом та італійським Ювентусом. Команди на полі вирішували долю путівки до півфіналу ЛЧ.

Більше новин спорту на вісті.про

Тиждень тому у Турині іспанська команда забезпечила собі велику перевагу. Мадридці забили супернику три м`ячі. Тому перед стартом вчорашнього матчу Ювентус перебував у статусі претендента на виліт з Ліги чемпіонів УЄФА. Однак підопічні Массіміліано Аллегрі не погодилися на роль лузерів і повторили результат суперника.

Перший гол італійці забили вже на другій хвилині зустрічі. З пенальті відзначився Маріо Манджукич. Другий м`яч в сітку воріт Реала відправив він же. Сталося це на 37-ій хвилині першого тайму. Остаточний привід для хвилювання фанатів мадридського клубу виник на 61-ій хвилині другої половини зустрічі. Блез Матюїді використав свій шанс та зрівняв рахунок двох матчів.

Все йшло до переходу гри у екстра-тайми. Проте лідер мадридського Реалу Кріштіану Роналду вирішив долю путівки до півфіналу влучним пострілом у ворота Ювентусу. Сталося це на 90+7 хвилині.

Таким чином загальний рахунок двох зустрічей 4-3 на користь королівського клубу.

Жеребкування півфінальної стадії ЛЧ відбудеться вже завтра. Сліпий відбір розподілить між собою суперників, серед яких будуть Реал Мадрид, Баварія, Ліверпуль та Рома.