Київське "Динамо" достроково вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи

"Біло-сині" мінімально обіграли швейцарський "Янг Бойз" у матчі 4-го туру групового раунду ЛЄ - 1:0.

Господарі досить жваво розпочали зустріч. "Чорно-жовті" йшли вперед переважно правим флангом, де проявляв активність надшвидкісний Мбабу.

А вже на 15-й хвилині швейцарці могли відкривати рахунок. Нуху при розіграші кутового вискочив з-за спин захисників, проте його удар головою прийшовся в штангу.

Ближче до середини тайму динамівці освоїлися на штучному полі "Стад де Суїсс". Кияни стали більше володіти м'ячем, намагаючись монотонно розхитувати оборону господарів.

Після перерви Хацкевич випустив Кравця і перейшов на гру в два форварди. Це майже відразу могло дати свої плоди, але ледь вийшов Артем з хорошої позиції пробив над поперечиною.

І все ж тиск "біло-синіх" дав про себе знати. На 70-й хвилині Буяльський отримав м'яч від Морозюка і ефектно пробив з лівої прямо в кут з-під трьох захисників.

Пропущений м'яч змусив швейцарців активніше піти вперед. "Джмелі" стали нагнітати біля воріт Бущана і лише блискучий сейв Григорія врятував "Динамо" від голу. Голкіпер в класному стрибку витягнув удар Ебишера з-під поперечини.

Таким чином кияни набрали 10 очок, забезпечивши вихід з групи В за 2 тури до фінішу. Команда Олександра Хацкевича продовжує йти в Лізі Європи без поразок.