Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Долгополов вийшов у півфінал турніру в Акапулько

В Акапулько (Мексика) на турнірі ATP Abierto Mexicano Telcel з призовим фондом $1.413.600 в одиночному розряді проходили матчі ¼ фіналу.

32-а ракетка світу українець Олександр Долгополов здобув перемогу над 62-м номером рейтингу ATP голландцем Робіном Хаасе з рахунком 6:3, 6:3. За 1 годину 4 хвилини ігрового часу Долгополов взяв чотири подачі суперника і упустив одну свою. На рахунку Олександра дев'ять ейсів при відсутності подвійних помилок, а Робін один раз подав навиліт і один раз помилився на подачі. Завдяки цій перемозі українець зрівняв рахунок за особистими зустрічами з голландцем – 2:2.

За вихід у фінал змагань Долгополов зіграє з 21-ю ракеткою світу австралійцем Бернардом Томичем (5), який за 1 годину 29 хвилин взяв верх над українцем Іллею Марченком, який займає у світовому рейтингу 85-е місце, з рахунком 7:5, 7:5. Обидва суперники мали по шість брейк-пойнтів, з яких Марченко реалізував три, а Томич – п'ять. Ілля п'ять разів подав навиліт і двічі помилився на подачі проти чотирьох ейсів і двох подвійних у австралійця. Між собою тенісисти грали вперше. Марченко покидає турнір, заробивши 90 рейтингових очок і $37.500 призових.

На даний момент в особистому протистоянні Долгополова і Томича попереду українець – 6:3. Другою півфінальною парою стали австрієць Домінік Тім (4) і американець Сем Куеррі. Тім переміг болгарина Григора Димитрова 0 7:5, 6:2, а Куеррі в трьох сетах переграв свого співвітчизника Тейлора Фрітца (Q) - 2:6, 6:4, 6:4.

Джерело: sportonline.ua