Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Барселона повернулася на перше місце.

У минулому 20-му турі першості Іспанії «Барселона» і «Атлетіко» втратили очки, що впритул підпустило до них грізного суперника - «Реал Мадрид».
Така ситуація протривала не довго. У чергових матчах 21 туру чемпіонату Іспанії «Барселона» розгромила футбольний клуб «Малага» з рахунком 3-0.
У недільному матчі відзначилися Жерар Піке, який забив на 40 хвилині, Педро Родрігес, на 55 хвилині подвоїв перевагу каталонців, і Алексіс Санчес, який поставив остаточну крапку в розгромі «анчоусів».
«Атлетіко» теж не побажало залишатися осторонь. Декількома годинами раніше матчу «Барселони» вони перемогли «Райо Вальєкано» з пристойним рахунком 4-2. Після цього «Атлетіко» на кілька годин змістило з першого місця «Реал», а потім на перше місце вийшли каталонці.
Таким чином, верхівка турнірної таблиці чемпіонату Іспанії розділена між «Барселоною» (54 очки), «Атлетіко» (54 очки) і «Реалом» (53 очки).