"Барселона" зазнала поразки в першому матчі 1/8 фіналу Кубку Іспанії

Перша гра "Барселони" в 1/8 фіналу Кубку Іспанії з футболу проти ФК "Леванте" обернулася несподіваною поразкою.

Новину передає ВІСТІпро.

Варто зазначити, що на поле "Барса" вийшла без основного складу гравців.

Впродовж перших 20 хвилин господарі змогли двічі засмутити підопічних Вальверде.

Спочатку одного у штрафному залишили захисника Кабако, який відправив м`яч у ворота суперника влучним ударом головою, а далі перехоплення на чужій половині призвело до голу під стійку від Майорала – 2:0.

Тільки за 5 хвилин до кінця основного часу каталонець Коутіньо з пенальті скоротив відставання – 2:1.

Матч-відповідь відбудеться 17 січня. Тепер у підопічних Вальверде не залишається права на помилку. Тому майбутня гра обіцяє бути цікавою.